Aktualności | Turnieje

Wielicki Cup

W ogólnopolskim turnieju w Wieliczce brało udział 177 zawodników, w tym liczna reprezentacja naszego klubu.: Amelia Krok, Emilia Gałązka, Zofia Pyrlik, Hassan Dutkiewicz Shlutter, Józef Woliński, Kajetan Sadura, Aleksandra Pazdan, Sara Dutkiewicz Shlutter, Karol Pyrlik, Michał Jagła, Szymon Karolczyk, Szymon Janczura, Małgorzata Grafczyńska, Dominika Paszkiewicz, Aleksandra Gwóźdź, Izabela Kula, Julia Więcław. Zawodnicy rozgrywali swe mecze pod okiem trenerów Roberta Frasia i Kamilli Sagan- Gałązki. Rozegrane mecze zaowocowały miejscami na podium. W kategorii U9 srebrny medal Emilia Gałązka, Amelia Krok brązowymi medal , wśród chłopców 2 miejsce wywalczył Hassan Dutkiewicz Shlutter. W kategorii U11 Kajetan Sadura zdobył medal brązowy . W kategorii U13 Karol Pyrlik miejsce 3 , a w grze podwójnej wraz z Filipem Żegleniem wywczyli złoto . W kategorii Open kobiety Aleksandra Gwóźdź zdobyła 2 miejsce , Julia Więcław 3miejsce . W grze podwójnej Ola Gwóźdź wraz z Izabelą Kulą stanęły na 2 stopniu podium . W grze mieszanej U17 Dominika Paszkiewicz wraz z Mateuszem Janickim zdobyli brązowy medal ,w kategorii open triumfowała Julia Więcław wraz z Mateuszem Kacprzakiem .

Wyjazd dofinansowany ze środków Miasta i Gminy Niepołomice oraz Starostwa Powiatowego w Wieliczce.