Aktualności | Ekstraliga

I LIGA BADMINTONA – runda 3

W trzeciej rundzie I ligi badmintona drużyna MKS Spartakus Niepołomice rozegrała trzy spotkania.

Tym razem naszymi rywalami były drużyny: MARCO OIL PLESBAD PSZCZYNA, gospodarze- AZS UŚ KATOWICE oraz CZĘSTOCHOWSKA AKADEMIA BADMINTONA.

Ostatecznie Nasza drużyna wygrała 5-2 z drużyną z Częstochowy, przegrała 3-4 z drużyną z Katowic i przegrała 2-5 z drużyną z Pszczyny. Pozwoliło to na zdobycie 4 punktów i utrzymanie ósmego miejsca w tabeli I ligi.

Kolejna runda I ligi badmintona zostanie rozegrana 3 lutego 2024 roku w Gdyni.

.

Udział zawodników w lidze został dofinansowany z Urzędu Miasta i Gminy Niepołomice oraz Powiatu Wielickiego.

Mikołajkowy Turniej

Liliana Wałach była Naszą reprezentantką w odbywającym się w Głubczycach Krajowym Turnieju w kategoriach U15, U13, U11, U9. Lila bezproblemowo wygrała swoją kategorię wiekową (U9).