Aktualności | Turnieje

Sukcesy na Klubowych Mistrzostwach Polski

Bardzo dobry występ zawodników MKS Spartakus Niepołomice na Klubowych Mistrzostwach Polski w Badmintonie.

W dniach 20-22.12.2024 odbyły się klubowe Mistrzostwa Polski w Białymstoku. Nasz klub reprezentowali:

Julia Królikowska

Nikola Misiaszek

Maria Mukoida

Róża Szarszoń

Franciszek Sacha

Bronisław Skóra

Hubert Janczyk

Karol Pyrlik

Michał Jagła

Aleksander Skóra

W Kategorii Junior Młodszy Nasi zawodnicy zdobyli 3 miejsce w Polsce !!

W Kategorii Młodzik Nasi zawodnicy zdobyli 5 miejsce !!

Wielkie Gratulacje !!

Wyjazd został dofinansowany z Województwa Małopolskiego

 

Zbacz inne aktualnmości

Aktualności

I LIGA BADMINTONA- runda 4

W czwartej rundzie I ligi badmintona drużyna MKS Spartakus Niepołomice pojechała do Gdyni, gdzie rozegrała dwa mecze. Naszymi rywalami były drużyny: UKS HUBAL II BIAŁYSTOK,

Czytaj więcej »
Aktualności

Mamy 4 medale Mistrzostw Polski

4 Medale na Mistrzostwach Polski Juniorów i Młodzieżowców dla zawodników MKS Spartakus Niepołomice W dniach 2-4 czerwiec w Białymstoku odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorów i

Czytaj więcej »