Aktualności | Turnieje

Sukcesy na Klubowych Mistrzostwach Polski

Bardzo dobry występ zawodników MKS Spartakus Niepołomice na Klubowych Mistrzostwach Polski w Badmintonie.

W dniach 20-22.12.2024 odbyły się klubowe Mistrzostwa Polski w Białymstoku. Nasz klub reprezentowali:

Julia Królikowska

Nikola Misiaszek

Maria Mukoida

Róża Szarszoń

Franciszek Sacha

Bronisław Skóra

Hubert Janczyk

Karol Pyrlik

Michał Jagła

Aleksander Skóra

W Kategorii Junior Młodszy Nasi zawodnicy zdobyli 3 miejsce w Polsce !!

W Kategorii Młodzik Nasi zawodnicy zdobyli 5 miejsce !!

Wielkie Gratulacje !!

Wyjazd został dofinansowany z Województwa Małopolskiego

 

Zbacz inne aktualnmości

Aktualności

Mistrzostwa Polski Seniorów

W zakończonych w niedzielę Indywidualnych Mistrzostwach Polski Seniorów Kępno 09-11.06.2023dwa złote medale przywiózł Darek Janik, a srebro Karolina Gajos. Karolina po zaciętych pojedynkach wywalczyła wicemistrzostwo

Czytaj więcej »
Aktualności

I Liga runda 4

Przeciwnikiem drużyny MKS Spartakus Niepołomice w tej rundzie były AZS US Katowice i UKS Plesbad Pszczyna . W pierwszym meczu MKS Spartakus Niepołomice przegrywamy po

Czytaj więcej »