Tradycyjnie już miłośników badmintona zapraszamy na XXIII Turniej z okazji Święta Niepodległości. 11 listopada Niepołomice.
Szczegóły na plakacie.
Razem świętujmy rocznicę Odzyskania Niepodległości!
Tradycyjnie już miłośników badmintona zapraszamy na XXIII Turniej z okazji Święta Niepodległości. 11 listopada Niepołomice.
Szczegóły na plakacie.
Razem świętujmy rocznicę Odzyskania Niepodległości!

Liczna grupa Naszych zawodników wystartowała w VIII OTWARTYM TURNIEJU BADMINTONA o Puchar Wójta Gminy Pleśna – 4-5.03.2023 Turniej przyciągnął wielu zawodników, a Nasi badmintoniści pokazali

Bardzo dobre wyniki na zawodach Międzynarodowych zawodników MKS Spartakus Niepołomice Zawodnicy MKS Spartakus Niepołomice od kilku tygodni weszli w okres startowy na zawodach Międzynarodowych: Dominik