Aktualności | Ekstraliga

I LIGA BADMINTONA runda pierwsza

W pierwszej rundzie I ligi badmintona, który rozegrano w Wieliczce drużyna MKS Spartakus Niepołomice rozegrała dwa spotkania.

W pierwszym meczu z drużyną OSSM SMS Białystok, który jest spadkowiczem z Ekstraligi,  przegrała 1-6. Jedyny punkt zdobyła Dominika Bartłomiejczuk Drużynę MKS Spartakus reprezentowali bardzo młodzi zawodnicy. Oprócz Dominiki byli to Bronisław Skóra, Franciszek Sacha, Julia Królikowska, Nikola Płuchowska i Bartosz Wata.

Porażka  z ekipą z Białegostoku nie załamała zawodników, którzy w drugim meczu z drużyną BENINCA UKS FENIKS Kędzierzyn Koźle po zaciętych meczach zwyciężyła 4-3.  Tym razem punkty zdobyły Karolina Gajos i Dominika Bartłomiejczuk oraz Bartosz Wata w singlu oraz Karolina i Dominika w deblu.

Kolejna runda I ligi badmintona zostanie rozegrana 25 listopada.

Zbacz inne aktualnmości

Aktualności

Dobre wyniki w Warszawie

Bardzo dobry występ zawodniczek MKS Spartakus Niepołomice na Otwartym Grand Prix Młodzików w Warszawie 29-31.10.2022 Dominika Bartłomiejczuk zdobywa złoty medal w grze podwójnej w parze

Czytaj więcej »