Aktualności | Ekstraliga

I LIGA BADMINTONA runda pierwsza

W pierwszej rundzie I ligi badmintona, który rozegrano w Wieliczce drużyna MKS Spartakus Niepołomice rozegrała dwa spotkania.

W pierwszym meczu z drużyną OSSM SMS Białystok, który jest spadkowiczem z Ekstraligi,  przegrała 1-6. Jedyny punkt zdobyła Dominika Bartłomiejczuk Drużynę MKS Spartakus reprezentowali bardzo młodzi zawodnicy. Oprócz Dominiki byli to Bronisław Skóra, Franciszek Sacha, Julia Królikowska, Nikola Płuchowska i Bartosz Wata.

Porażka  z ekipą z Białegostoku nie załamała zawodników, którzy w drugim meczu z drużyną BENINCA UKS FENIKS Kędzierzyn Koźle po zaciętych meczach zwyciężyła 4-3.  Tym razem punkty zdobyły Karolina Gajos i Dominika Bartłomiejczuk oraz Bartosz Wata w singlu oraz Karolina i Dominika w deblu.

Kolejna runda I ligi badmintona zostanie rozegrana 25 listopada.

Zbacz inne aktualnmości

Aktualności

Wielicki Cup

W ogólnopolskim turnieju w Wieliczce brało udział 177 zawodników, w tym liczna reprezentacja naszego klubu.: Amelia Krok, Emilia Gałązka, Zofia Pyrlik, Hassan Dutkiewicz Shlutter, Józef

Czytaj więcej »