Aktualności | Turnieje

SUPER GRAND PRIX W SUCHEDNIOWIE

W dniach 1-3 kwietnia w Suchedniowie odbyło się SGP Młodzików, Juniorów i Elity w Suchedniowie. Klub MKS Spartakus Niepołomice reprezentowali:

Dominik Kwinta

Bartosz Wata

Jessica Orzechowicz

Karolina Gajos

Nikola Płuchowska

Julia Królikowska

Dominika Bartłomiejczuk

Bronisław Skóra

Karol Pyrlik

W Kategorii Elita Świetnie zaprezentowała się Jessica, zajmując 3 miejsce w grze pojedynczej i 11 miejsce w grze mikstowej w parze z Szymonem Stokfiszem. Karolina w grze pojedynczej zajmuje 7 miejsce i 12 miejsce w grze mikstowej w parze z Michałem Suskim.

 

Nie zawiedli Nasi Juniorzy, którzy wygrali wszystko W finale w grze pojedynczej klubowi koledzy Dominik i Bartek rozegrali bardzo dobry pojedynek po którym wygrał Dominik Bartek dodatkowo dokłada złoty medal w grze podwójnej w parze z Piotrem Tomaszewskim

 

Coraz lepiej prezentują się Nasi Młodzicy Pierwszy swój brązowy medal zdobywa debel: Julia Królikowska i Nikola Płuchowska prezentując bardzo fajny poziom. Nikola dokłada 6 miejsce w grze pojedynczej a Julia 10 miejsce w grze mikstowej w parze z Bronkiem !! Bronek dodatkowo zdobywa 9 miejsce w grze pojedynczej. Dobrze zaprezentowała się również Dominika zdobywając 5 miejsce w grze pojedynczej i 5 miejsce w grze podwójnej w parze z Leną Makowską debiut zaliczył Nasz młodzik młodszy: Karol Pyrlik startując w starszej kategorii wiekowej.

Wszystkim gratulujemy

Zbacz inne aktualnmości

Aktualności

Letnie obozy Spartakusa

W okresie przygotowawczym Nasi zawodnicy uczestniczyli w trzech obozach kadry wojewódzkiej. Pierwszy obóz w Gołkowicach Górnych w Beskidzie Sądeckim był nakierowany na poprawę cech motorycznych

Czytaj więcej »