Aktualności | Turnieje

OTWARTY GRAND PRIX W SUCHEDNIOWIE

5 FINAŁÓW DLA ZAWODNIKÓW MKS SPARTAKUS NIEPOŁOMICE W Otwartym Turnieju Grand Prix w Suchedniowie

W dniach 26 – 28 styczeń w Suchedniowie odbyło się Otwarte Grand PRIX Juniorów Młodszych i Młodzików Młodszych. Nasz klub reprezentowało 7 zawodników:

– Kajetan Sadura

– Hubert Janczyk

– Bronisław Skóra

– Franciszek Sacha

– Dominika Bartłomiejczuk

– Nikola Płuchowska

– Julia Królikowska

W grze pojedynczej chłopców drugie miejsce zajmuje Franciszek Sacha

W grze pojedynczej dziewcząt drugie miejsce zajęła Dominika Bartłomiejczuk a trzecie Nikola Płuchowska

Debel chłopców pierwsze miejsce Hubert Janczyk/Franciszek Sacha i trzecie miejsce Bronisław Skóra/Karol Dubiel (BKB Mazańcowice)

Debel dziewcząt pierwsze miejsce Nikola Płuchowska/Dominika Bartłomiejczuk

Mikst drugie miejsce Dominika Bartłomiejczuk/Franciszek Sacha i trzecie miejsce Julia Królikowska/Bronisław Skóra

Wszystkim Naszym zawodnikom gratulujemy!

I liga – 2 zwycięstwa

W drugiej rundzie I ligi badmintona drużyna MKS Spartakus Niepołomice rozegrała trzy spotkania. Wszystkie mecze stały na bardzo wysokim poziomie i były pełne zwrotów akcji.