Turnieje

Sukcesy Spartakusa na VII Turnieju Wielicki Cup, 26-27.03.2022

W kategorii U-17 Dominika Bartłomiejczuk zwyciężyła w finale pokonując swoją młodszą klubową koleżankę Nikole Płuchowską, a na trzecim stopniu podium stanęła Dominika Paszkiewicz. W grze mieszanej Dominika Bartłomiejczuk wraz z Mikołajem Krystkiem zdobyli srebrny medal. W grze podwójnej Dominika Bartłomiejczuk oraz Nikola Płuchowska wywalczyły złoty medal, a Aleksandra Gwóźdź oraz Dominika Paszkiewicz zajęły miejsce trzecie. W kategorii U13 w grze podwójnej chłopców, bardzo dobry występ Karola Pyrlika oraz Pawła Jagły, którzy zdobyli srebro, zaraz za nimi z brązowym medalem znaleźli się Jakub Ferens z Hubertem Janczykiem oraz Michał Jagła z Adamem Mazgajem.

Oprócz wymienionych medalistów Spartakus reprezentowali również: U 9 : Emilia Gałązka, Zofia Pyrlik, Aleksandra Sendorek, Amelia Krok, Hassan Dudkiewicz Shlutter, U 11: Sara Dudkiewicz Shlutter, Aleksandra Pazdan, Beata Kusak, U 17 Izabela Kula,.

Gratulujemy medalistom oraz wszystkim zawodnikom, którzy dzielnie walczyli i zostawili kawał serca na boisku

Opiekę trenerską sprawowali Robert Fraś, Kamilla Sagan-Gałązka, Dariusz Janik oraz Jessica Orzechowicz

Wyjazd współfinansowany ze środków Miasta i Gminy Niepołomice oraz Starostwa Powiatowego w Wieliczce.

Zbacz inne aktualnmości