Aktualności | Ekstraliga

I LIGA BADMINTONA- runda 4

W czwartej rundzie I ligi badmintona drużyna MKS Spartakus Niepołomice pojechała do Gdyni, gdzie rozegrała dwa mecze.

Naszymi rywalami były drużyny: UKS HUBAL II BIAŁYSTOK, oraz gospodarze- AMW BADMINTON SCHOOL GDYNIA.

Z drużyną z Białegostoku wygraliśmy 4-3, odwrotny wynik uzyskaliśmy z gospodarzami z Gdyni (3-4).

Pozwoliło to na zdobycie 3 punktów i awans na 7 miejsce w tabeli I ligi.

Ostatnia runda zostanie rozegrana 7 kwietnia 2024 roku w Gdańsku, a przeciwnikami będą drużyny JOHNY BROS POLITECHNIKA GDAŃSK, oraz UKS UNIA II BIERUŃ.

Udział zawodników w lidze został dofinansowany z Urzędu Miasta i Gminy Niepołomice oraz Powiatu Wielickiego.

Mikołajkowy Turniej

Liliana Wałach była Naszą reprezentantką w odbywającym się w Głubczycach Krajowym Turnieju w kategoriach U15, U13, U11, U9. Lila bezproblemowo wygrała swoją kategorię wiekową (U9).