Turnieje

SBL CUP GRAND PRIX ELITY – Bojszowy 12-13.03.2022

Bardzo dobrze spisali się nasi zawodnicy w zakończonym turnieju SBL CUP Grand Prix Elity, Bojszowy 12-13.03.2022.

Jessica Orzechowicz wywalczyła 3 brązowe medale

W grze pojedynczej kobiet w meczu o finał uległa w 3 setach zwyciężczyni turnieju. W grze podwójnej również po bardzo wyrównanym pojedynku grając w parze z Zofią Tomczak (Sportowa Politechnika Gdańsk) zostały zatrzymane dopiero w półfinale turniej.

Na koniec dołożyła brąz w grze mieszanej grając w parze z kolegą klubowym Bartoszem Watą.

Bartek, oprócz brązu w grze mieszanej dołożył srebro w grze podwójnej mężczyzn (w parze z Piotrem Tomaszewskim- PULSLIFT UKS NIKE Suchedniów), gdzie w finale przegrali po 3 setowym bardzo wyrównanym pojedynku z „turniejową jedynką”

Brąz dołożył Dariusz Janik, który w półfinale gry pojedynczej mężczyzn uległ w 3 setach zwycięzcy turnieju.

Wyjazd dofinansowany był z budżetu Miasta i Gminy Niepołomice, oraz Powiatu Wielickiego.

 

Zbacz inne aktualnmości