Aktualności | Turnieje

OTWARTY TURNIEJ BADMINTONA UKS GRYF PLEŚNA CUP

W niedziele na turnieju w Pleśnej zameldowali się Zawodnicy MKS Spartakus Niepołomice w składzie: Karolina Jagła, Eliza Święch, Amelia Krok, Emilia Gałązka, Michał Irlik, Nikola Grzywacz, Michał Jagła, Klaudia Krok.

Turniej zaliczamy do udanych, w kategorii dziewcząt U9 zwyciężyła Amelia Krok, drugie miejsce Eliza Święch , Karolina Jagła miejsce 3 .

W Kategorii U11 oraz w U13 dziewcząt zwyciężyła Emilia Gałązka a Nikola Grzywacz melduje się na miejscu trzecim . W kategorii U 15 Klaudia Krok zajęła miejsce trzecie . Wśród chłopców zarówno w kategorii U13 jak i U15 zwyciężył Michał Jagła.

Turniej uznajemy za bardzo udany. Niektórzy zdobyli swoje pierwsze medale, inni zaliczyli udany debiut na turnieju ,faworyci nie zawiedli dwójka zawodników po zaciętych pojedynkach wygrała w dwóch kategoriach wiekowych Brawa za wytrwałość, oraz za zdobywanie kolejnych doświadczeń. Opiekę trenerską sprawowała Kamilla Sagan-Gałązka. Zawodnicy są uczestnikami zajęć MOS Wieliczka. Wyjazd dofinansowany ze środków Miasta i Gminy Niepołomice i Powiatu Wielickiego

Zbacz inne aktualnmości

Aktualności

Dobre wyniki w Warszawie

Bardzo dobry występ zawodniczek MKS Spartakus Niepołomice na Otwartym Grand Prix Młodzików w Warszawie 29-31.10.2022 Dominika Bartłomiejczuk zdobywa złoty medal w grze podwójnej w parze

Czytaj więcej »