Dominik Kwinta z MKS Spartakus Niepołomice zagra w reprezentacji Polski na Mistrzostwach Świata w Badmintonie w Santander.
Gratulujemy!
Więcej szczegółów:
Dominik Kwinta z MKS Spartakus Niepołomice zagra w reprezentacji Polski na Mistrzostwach Świata w Badmintonie w Santander.
Gratulujemy!
Więcej szczegółów:

Zawodnicy MKS Spartakus Niepołomice ponownie meldują się na podium turnieju rangi Mistrzostw Polski. Na zawodach rozgrywanych w Jaworznie tytuł Wicemistrza Polski zdobył Aleksander Skóra w

W dniach 9-11.06.2023 w Olsztynie odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Polski Młodzików. W zawodach startowało 123 uczestników z całej Polski. Nasz klub reprezentowała czwórka zawodników: Dominika