Dominik Kwinta z MKS Spartakus Niepołomice zagra w reprezentacji Polski na Mistrzostwach Świata w Badmintonie w Santander.
Gratulujemy!
Więcej szczegółów:
Dominik Kwinta z MKS Spartakus Niepołomice zagra w reprezentacji Polski na Mistrzostwach Świata w Badmintonie w Santander.
Gratulujemy!
Więcej szczegółów:

Kolejny bardzo dobry występ zanotowali Nasi zawodnicy w krajowym turnieju z cyklu Podkarpacki Cup rozgrywanym w Żyrakowie i Straszęcinie: U9: – Amelia Krok (I miejsce

W niedziele na turnieju w Pleśnej zameldowali się Zawodnicy MKS Spartakus Niepołomice w składzie: Karolina Jagła, Eliza Święch, Amelia Krok, Emilia Gałązka, Michał Irlik, Nikola