Turnieje

Kolejne cenne punkty Dominika Kwinty do Światowego Rankingu Badmintona zdobyte

W dniach 2-5.03.2022 odbył się w Trenczynie Międzynarodowy Turniej Badmintona: Slovak Open 2022

Dominik po bardzo dobrej grze kolejny raz dostał się do Turnieju Głównego wygrywając w Turnieju Kwalifikacyjnym 3 mecze

Dominik Kwinta 21:16, 21,10 Tobiasz Rudolf

Dominik Kwinta 21:16, 9:21, 21:14 Christian Faust Kier

Dominik Kwinta 21:18, 21:19 Dennis Koppen

W Turnieju Głównym po wyrównanym pojedynku przegrał:

Dominik Kwinta 22:24, 21:18, 19:21 Cholan Kayan

Gratulujemy

Zbacz inne aktualnmości

Aktualności

Wielicki Cup

Bardzo udany występ zawodników Spartakusa na turnieju w Wieliczce. Badmintoniści wrócili do Niepołomic z 6 , 3 oraz 4 krążkami. W najmłodszych kategoriach U9 triumfowali

Czytaj więcej »