Aktualności | Turnieje

Jessica Orzechowicz na turnieju w Walii

 

YONEX Welsh International Badminton Championships 2023 to turniej na którym wystartowała nasza zawodniczka Jessica Orzechowicz

(28.11-02.12)  W Międzynarodowych Mistrzostwach Walii bo taką range nosił ten turniej w pierwszej rundzie gładko pokonała Dorsa Yavarivafa (Anglia) 21-10, 21-7. W drugiej rundzie kwalifikacji niestety przegrywa z zawodniczką z Anglii Jessica Allen 24-22, 15-21, 10-21.

Trzymamy kciuki za kolejne zwycięstwa na arenie międzynarodowej.

Zbacz inne aktualnmości

Aktualności

Grand Prix Białystok

Dobre wieści napłynęły z Białegostoku, gdzie  dniach 24-26.02 zawodnicy MKS Spartakus Niepołomice brali udział w Otwartym Grand Prix Młodzików i Juniorów. Spartakusa reprezentowali:: Dominika Bartłomiejczuk

Czytaj więcej »