Aktualności | Turnieje

Nowi Mistrzostwie Małopolski w Badmintonie

Grad medali dla reprezentantów MKS Spartakus Niepołomice- Mistrzostwa Małopolski, Niepołomice.

W zakończonych wczoraj Mistrzostwach Małopolski aż 19 medali powędrowało do Naszych zawodników.

W najmłodszej kategorii (żak młodszy-dziewczęta) całe podium zajęły zawodniczki Spartakusa. 1 miejsce Emilia Gałązka, 2 miejsce Amelia Krok, 3 miejsce Zosia Pyrlik oraz Aleksandra Sendorek. W tej samej kategorii wśród chłopców zwyciężył Hassan Dutkiewicz Schluter.

W kategorii żak-chłopcy, 1 miejsce zajął Aleksander Skóra, 2 miejsce Kajetan Sadura.

W kategorii młodzik młodszy- chłopcy, 1 miejsce zająłKarol Pyrlik, 2 miejsce Michał Jagła, wśród dziewcząt w tej samej kategorii zwyciężyła Marysia Mukoida.

W kategorii młodzik- chłopcy, 1 miejsce zdobył Bronek Skóra, 3 miejsce Adam Burda.

W kategorii DEBEL OPEN- mężczyźni, 2 miejsce zajęła para Hubert Janczyk/Karol Pyrlik, 3 miejsce Piotr Poluk/Oskar Sonik oraz Adam Burda/Paweł Jagła

W kategorii Singiel Open zwyciężył Dariusz Janik.

W zawodach wystartowało blisko 100 zawodników z województwa małopolskiego.