Turnieje

SUKCESY SPARTAKUSA TURNIEJ ORBITEK CUP W ŻYRAKOWIE 5.03.2022

Największym sukcesem może się pochwalić Józef Woliński, który w kategorii U 9 wygrał wszystkie swoje mecze i zdobył złoty medal To pierwszy tak duży sukces Józka na ogólnopolskich zawodach!!

W kategorii U 11 bardzo dobrze zaprezentował się Michał Jagła zajmując 3 miejsce. Brąz w grze podwójnej chłopców w kategorii U 13 zdobyli Jakub Ferens/Hubert Janczyk. Nikola Płuchowska będąca Młodzikiem Młodszym zagrała w kategorii Młodzika zdobywając brązowy medal. Mecz półfinałowy był niezwykle zacięty, a Nikola przegrała w trzecim secie 21:23.

Spartakus reprezentowany był również przez rodzeństwo Sara i Hassan Dudkiewicz Shlutter, Aleksandra Pazdan, Szymon Karolczyk, Karol Pyrlik, Adam Mazgaj, Paweł Jagła, Adam Burda, Piotr Poluk. Opiekę trenerską sprawowała trenerka Kamilla Sagan-Gałązka.

Turniej był bardzo wyczerpujący, gdyż trwał bardzo długo, gratulujemy medalistom i wszystkim zawodnikom, którzy na co dzień są uczestnikami zajęć MOS Wieliczka.

Wyjazd dofinansowany był z budżetu Miasta i Gminy Niepołomice oraz Powiatu Wielickiemu.

Zbacz inne aktualnmości

Aktualności

Biało-Czerwone bieganie

Tradycją 11 listopada w Niepołomicach jest Biało-Czerwony Bieg Niepodległości, który już po raz dziesiąty odbył się w niepołomickiej Puszczy. Organizatorzy MKS Spartakus Niepołomice oraz Niepołomice

Czytaj więcej »
Aktualności

Podkarpacki CUP 2022, Żyraków

W ostatnim turnieju z cyklu Podkarpacki CUP, nasi zawodnicy ponownie świetnie się spisali przywożąc sporo medali: ŻACY MŁODSI: Gra pojedyncza Dziewczęta: 1 miejsce – Emilia

Czytaj więcej »