Aktualności | Turnieje

2 srebrne medale Jessici Orzechowicz

Znakomicie spisała się nasza zawodniczka Jessica Orzechowicz, która startowała w kategorii Młodzieżowiec na „Mazovia Cup” (14-16.10)

W grze pojedynczej zajęła 2 miejsce

W grze podwójnej także 2 miejsce w parze z Darią Zimnol (UKS Plesbad Pszczyna)

Gratulujemy

Wyjazd został dofinansowany przez Miasto i Gminę Niepołomice oraz Starostwo Powiatowe w Wieliczce.

Zawodniczka jest uczestniczką zajęć MOS w Wieliczce.

Zbacz inne aktualnmości

Aktualności

Grand Prix Białystok

Dobre wieści napłynęły z Białegostoku, gdzie  dniach 24-26.02 zawodnicy MKS Spartakus Niepołomice brali udział w Otwartym Grand Prix Młodzików i Juniorów. Spartakusa reprezentowali:: Dominika Bartłomiejczuk

Czytaj więcej »