Turnieje

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ ŻAKÓW MŁODSZYCH, ŻAKÓW,MŁODZIKÓW MŁODSZYCH, MŁODZIKÓW. SZCZUCIN 23.09.2022

Zawodnicy MKS Spartakus Niepołomice na turnieju wystąpili w składzie: Amelia Krok, Zofia Pyrlik, Emilia Gałązka, Michał Jagła, Karol Pyrlik, Szymon Karolczyk, Piotr Poluk, Adam Burda, Hubert Janczyk. Wszystkie nasze najmłodsze zawodniczki zdobyły miejsca medalowe. Wspaniały występ Amelii Krok pozwolił na zdobycie złotego medalu, Emila Gałązka 3 miejsce oraz Zofia Pyrlik 4 miejsce do domu wróciły z brązowymi krążkami. Bardzo dobry wynik osiągnął Karol Pyrlik meldując się w finale rozgrywek U13,gdzie w trzysetowym pojedynku przegrał z rywalem zajmując drugie miejsce. W grze podwójnej U13 Karol wraz z Michałem Jagła wywalczyli również drugie miejsce. W kategorii U15 na trzecim stopniu podium znalazł się Hubert Janczyk, a w grze podwójnej para Hubert Janczyk/ Paweł Jagła oraz Igor Dydyński/Piotr Poluk zdobyli brązowe medale.

Wyjazd został sfinansowany przez Miasto i Gminę Niepołomice oraz Starostwo Powiatowe w Wieliczce. Opiekę trenerską sprawowała Kamilla Sagan-Gałązka. Już w sobotę kolejny turniej na którym wystąpią Zawodnicy Spartakusa, którzy na co dzień są uczestnikami zajęć MOS Wieliczka

Trzymamy Kciuki

 

Zbacz inne aktualnmości

Aktualności

Z  medalami ze Szczucina

Krajowy Turniej Młodzików, Młodzików Młodszych, Żaków i Żaków Młodszych, Szczucin 13.05.2023 Kolejny udany występ Naszych zawodników w krajowym turnieju rozgrywanym w Szczucinie. W kategorii U9

Czytaj więcej »