Aktualności | Turnieje

Z  medalami ze Szczucina

Krajowy Turniej Młodzików, Młodzików Młodszych, Żaków i Żaków Młodszych, Szczucin 13.05.2023

Kolejny udany występ Naszych zawodników w krajowym turnieju rozgrywanym w Szczucinie.

W kategorii U9 dziewcząt bezkonkurencyjna okazała się Emilia Gałązka, która bez straty seta wygrała wszystkie swoje pojedynki

W kategorii U11 chłopców I miejsce zajął Aleksander Skóra , a III miejsce Kajetan Sadura .

Chłopcy razem dołożyli brąz w grze podwójnej i to w kategorii U13.

Z podwójnego zwycięstwa cieszył się Karol Pyrlik, który zajął I miejsce w grze pojedynczej oraz I miejsce w grze podwójnej w parze z Filipem Żegleniem (UKS Orbitek Straszęcin).

Do strefy medalowej nie udało się dostać naszym pozostałym zawodnikom, czyli: Klaudii Krok, Szymonowi Karolczykowi, Michałowi Jagle, ale pokazali się z bardzo dobrej strony co na pewno zaowocuje na kolejnych zawodach.

Gratulujemy!!!

Opiekę Trenerską sprawował Dariusz Janik

Zbacz inne aktualnmości

Aktualności

Super Grand Prix w Sianowie

W dniach 2-4 grudnia odbył się turniej z cyklu Super Grand Prix Młodzieżowców i Młodzików Młodszych. Nasz klub w tej zachodniopomorskiej miejscowości reprezentowało dwóch zawodników: