Aktualności | Turnieje

Wielicki Cup

Bardzo udany występ zawodników Spartakusa na turnieju w Wieliczce. Badmintoniści wrócili do Niepołomic z 6 , 3 oraz 4 krążkami. W najmłodszych kategoriach U9 triumfowali Hassan Dutkiewicz-Shlutter oraz Emilia Gałązka, w U11 Kajetan Sadura W kategorii U13 zwyciężył Karol Pyrlik, na drugim stopniu podium znalazł się Michał Jagła, brąz powędrował do Kajetana Sadury. Karol Pyrlik dorzucił złoto w mikście w parze z Patrycją Dec , a brąz wywaliczyli Kajetan Sadura/Sara Dutkiewicz-Shlutter. Również złoty krążek zdobyli w grze podwójnej Michał Jagła/Szymon Karolczyk. W grze pojedynczej dziewcząt w kategorii U13 trzecie miejsce zajęła Marysia Mukoida, która dorzuciła jeszcze srebrny krążek w grze podwójnej wraz z Nataszą Putała. W kategorii U17 trzecie miejsce w grze podwójnej zajęli Szymon Janczura/Szymon Bierzyński.

Klub Spartakus reprezentowali również Józef Woliński, Nikola Grzywacz oraz Klaudia Krok którym również nie brakowało sportowego ducha walki. Opiekę trenerską sprawowała Kamilla Sagan-Gałązka 20.05.2023

Zbacz inne aktualnmości

Aktualności

SUPER GRAND PRIX W SUCHEDNIOWIE

W dniach 1-3 kwietnia w Suchedniowie odbyło się SGP Młodzików, Juniorów i Elity w Suchedniowie. Klub MKS Spartakus Niepołomice reprezentowali: Dominik Kwinta Bartosz Wata Jessica