Ekstraliga

Pożegnanie z Ekstraligą

Zacięte mecze, mnóstwo emocji, ale niestety przegrywamy z UKS Unia Bieruń 2-5.

Trudno. Żegnamy się z Ekstraligą.

Ale obiecujemy, będziemy chcieli wrócić – mocniejsi

Krótka historia ostatniego meczu:

Stasia Gruszczyńska pomimo iż stawała na jednaj nodze nie dała rady. Nie udało się wygrać także parom deblowym Jessica Orzechowicz i Emilia Skrzek oraz Bartosz Wata i Piotr Tomaszewski. Chociaż chłopcy szczególnie w 2 secie byli blisko.

Ponownie świetny mecz pary mikstowej Emilia Skrzek i Piotr Tomaszewski, tym razem zakończona zwycięstwem w trzecim secie 15-12. Darek Janik nie dał rady zagraniczny zawodnikowi z Bierunia Karan Rajan Rajarajan. Wynik 1-1

Wygrana w dobrym stylu Dominika Kwinty i porażka Jessici Orzechowicz, która po kontuzji Karolina grała na pierwszej rakiecie.

Jeszcze o meczu z KU ASZ UM ŁÓDŹ

Mikst bliski zwycięstwa. Emilia Skrzek i Piotr Tomaszewski zagrali świetny mecz i byli blisko pokonania utytuowanej pary Przemysław Wacha Magdalena Okupnik

Wygrali pewnie pierwszy partie do 10. W drugie walczyli do końca goniąc wynik, a w trzeciej prowadzili 8-6. Góra jednak było doświadczenie pary z Łodzi. Darek Janik dwoił się i troił ale nie udało mu się pokonać Łukosza Cimosza.

Olbrzymi pech w meczach singlowych kobiet. Kontuzja Karoliny GAJOS, nie pozwoliła jej dokończyć meczu oraz porażka Jessici Orzechowicz w dwóch setach, obu do 13.

Dominik Kwinta wygrywa swój pojedynek, deble Piotr Tomaszewski z Bartoszem Watą oraz Jessica Orzechowicz z Antoniną Marszałek niestety przegrywają. Cały mecz 6-1 dla KU AZS UM Łódź. Gratulujemy!

Zbacz inne aktualnmości