Aktualności | Turnieje

Otwarte Grand Prix Suchedniów

Bardzo udany występ zaliczył nasz zawodnik, Karol Pyrlik (20-22.01.2023).

W grze pojedynczej chłopców, po wyjściu z grupy przegrał w kolejnej rundzie w 3 setach i zajął ostatecznie 9 miejsce.

Zdecydowanie lepiej poszło Karolowi w grze podwójnej. W parze z Filipem Żegleniem (UKS Orbitek Straszęcin) przegrali w półfinale ze zwycięzcami całego turnieju. Ostatecznie Karol w grze podwójnej zajął 3 miejsce co na turnieju tej rangi pokazuje, że może się liczyć w walce o medale Mistrzostw Polski w swojej kategorii wiekowej.

Opiekę Trenerską sprawował Robert Fraś.

Wyjazd został dofinansowany ze środków UMiG Niepołomice oraz Powiatu Wielickiego.

Zbacz inne aktualnmości

Aktualności

OTWARTY TURNIEJ BADMINTONA Pleśna

Liczna grupa Naszych zawodników wystartowała w VIII OTWARTYM TURNIEJU BADMINTONA o Puchar Wójta Gminy Pleśna – 4-5.03.2023 Turniej przyciągnął wielu zawodników, a Nasi badmintoniści pokazali