Letnie obozy Spartakusa

W okresie przygotowawczym Nasi zawodnicy uczestniczyli w trzech obozach kadry wojewódzkiej.

Pierwszy obóz w Gołkowicach Górnych w Beskidzie Sądeckim był nakierowany na poprawę cech motorycznych takich jak siła czy wytrzymałość. Dużo górskich wycieczek pozwoliło poznać okolicę i wzmocnić się ogólnie.

Kolejne dwa obozy w Muszynie i w Suchedniowie były nastawione na poprawę techniki oraz taktyki w grach pojedynczych oraz podwójnych.

Mocno przepracowany okres przygotowawczy na pewno zapewni Naszym zawodnikom wysoką formę już od samego początku sezonu.

Pewne wygrane w drugiej kolejce

Drużyna MKS Spartakus Niepołomice w drugiej kolejce I LIGI, która rozegrała w Pabianicach zdobyła komplet punktów zwyciężając 7-0 z drużyną TKKF UKLEJNA MYŚLENICE, oraz