Aktualności | Ekstraliga

I LIGA BADMINTONA kolejka 3 – Zielonka

W trzeciej kolejce I ligi badmintona drużyna MKS Spartakus Niepołomice w pierwszym swoim meczu odniosła pewne zwycięstwo 7-0 nad drużyną CT ARENA HAWEL ACADEMY II. Punkty za zwycięstwa dla Spartakusa zdobywali: Dariusz Janik, Bartosz Wata, Dominika Bartłomiejczuk, Nikola Płuchowska, Deble Kamil Korbel, Bartosz Wata, Karolina Gajos, Julia Królikowska oraz mikst Dariusz Janik, Karolina Gajos.

Niestety w drugim, bardzo zaciętym meczu z gospodarzami kolejki drużyną WWL BADMINTON CLUB GRUPA CYGAN, zawodnicy Spartakusa ponieśli porażkę 5-2. Wynik ten spowodował, że to drużyna z Zielonki przeskoczyła nasza drużynę i zajmuje obecnie 2 miejsce w tabeli. MKS Spartakus zajmuje aktualnie trzecia pozycję. Dla naszej drużyny punkty zdobyli: Dariusz Janik oraz debel Kamil Korbel i Bartosz Wata.

Kolejna kolejka odbędzie się 18 lutego i patrząc na tabelę można wnioskować, że walka o awans do Lotto Ekstraligi będzie bardzo zacięta.

Udział w lidze dofinansowany jest ze środków UMiG Niepołomice oraz Powiatu Wielickiego.

Zbacz inne aktualnmości