Zawodniczka naszego klubu Dominika Bartłomiejczuk została powołana przez Polski Związek Badmintona na turniej w hiszpańskiej IBIZIE 21-24 WRZESIEŃ
Gratulacje dla zawodniczki i trenerów!!!
Zawodniczka naszego klubu Dominika Bartłomiejczuk została powołana przez Polski Związek Badmintona na turniej w hiszpańskiej IBIZIE 21-24 WRZESIEŃ
Gratulacje dla zawodniczki i trenerów!!!

Zawodnicy MKS Spartakus Niepołomice wzięli udział w międzynarodowym, bardzo mocno obsadzonym turnieju w Suwałkach MALOW YONEX FESTIWAL BADMINTONA . Spisali się dosłownie na medal, bo

Krajowy Turniej Młodzików, Młodzików Młodszych, Żaków i Żaków Młodszych, Szczucin 13.05.2023 Kolejny udany występ Naszych zawodników w krajowym turnieju rozgrywanym w Szczucinie. W kategorii U9