Tradycyjnie już miłośników badmintona zapraszamy na XXIII Turniej z okazji Święta Niepodległości. 11 listopada Niepołomice.
Szczegóły na plakacie.
Razem świętujmy rocznicę Odzyskania Niepodległości!
Tradycyjnie już miłośników badmintona zapraszamy na XXIII Turniej z okazji Święta Niepodległości. 11 listopada Niepołomice.
Szczegóły na plakacie.
Razem świętujmy rocznicę Odzyskania Niepodległości!

W drugiej rundzie I ligi badmintona rozgrywanej w Olsztynie Nasza drużyna rozegrała swoje pojedynki ze zmiennym szczęściem. W pierwszym meczu z drużyną OSSM SMS Białystok

W zakończonych w niedzielę Indywidualnych Mistrzostwach Polski Seniorów Kępno 09-11.06.2023dwa złote medale przywiózł Darek Janik, a srebro Karolina Gajos. Karolina po zaciętych pojedynkach wywalczyła wicemistrzostwo