Aktualności | Turnieje

Wielicki Cup

Bardzo udany występ zawodników Spartakusa na turnieju w Wieliczce. Badmintoniści wrócili do Niepołomic z 6 , 3 oraz 4 krążkami. W najmłodszych kategoriach U9 triumfowali Hassan Dutkiewicz-Shlutter oraz Emilia Gałązka, w U11 Kajetan Sadura W kategorii U13 zwyciężył Karol Pyrlik, na drugim stopniu podium znalazł się Michał Jagła, brąz powędrował do Kajetana Sadury. Karol Pyrlik dorzucił złoto w mikście w parze z Patrycją Dec , a brąz wywaliczyli Kajetan Sadura/Sara Dutkiewicz-Shlutter. Również złoty krążek zdobyli w grze podwójnej Michał Jagła/Szymon Karolczyk. W grze pojedynczej dziewcząt w kategorii U13 trzecie miejsce zajęła Marysia Mukoida, która dorzuciła jeszcze srebrny krążek w grze podwójnej wraz z Nataszą Putała. W kategorii U17 trzecie miejsce w grze podwójnej zajęli Szymon Janczura/Szymon Bierzyński.

Klub Spartakus reprezentowali również Józef Woliński, Nikola Grzywacz oraz Klaudia Krok którym również nie brakowało sportowego ducha walki. Opiekę trenerską sprawowała Kamilla Sagan-Gałązka 20.05.2023

 

Zbacz inne aktualnmości

Aktualności

Dobre wieści z Turnieju w Szczucinie

Krajowy Turniej Juniora Młodszego,Młodzika Młodszego,Żaka, Żaka Młodszego odbył się w  Szczucinie 8.03.2025 W turnieju wystąpili zaczynając od najmłodszych: Karolina Jagła, Eliza Świech, Liliana Wałach, Emilia

Czytaj więcej »
Aktualności

Emilia Gałązka w Zamościu

Krajowy Turniej Młodzika Młodszego Zamość 1-2.02.2025 Nasza zawodniczka Emilia Gałązka wystartowała w ubiegłą sobotę na turnieju w Zamościu, gdzie w grze pojedynczej zdobyła trzecie miejsce

Czytaj więcej »