Dominik Kwinta z MKS Spartakus Niepołomice zagra w reprezentacji Polski na Mistrzostwach Świata w Badmintonie w Santander.
Gratulujemy!
Więcej szczegółów:
Dominik Kwinta z MKS Spartakus Niepołomice zagra w reprezentacji Polski na Mistrzostwach Świata w Badmintonie w Santander.
Gratulujemy!
Więcej szczegółów:

Zawodnicy MKS Spartakus Niepołomice na turnieju wystąpili w składzie: Amelia Krok, Zofia Pyrlik, Emilia Gałązka, Michał Jagła, Karol Pyrlik, Szymon Karolczyk, Piotr Poluk, Adam Burda,