Dominik Kwinta z MKS Spartakus Niepołomice zagra w reprezentacji Polski na Mistrzostwach Świata w Badmintonie w Santander.
Gratulujemy!
Więcej szczegółów:
Dominik Kwinta z MKS Spartakus Niepołomice zagra w reprezentacji Polski na Mistrzostwach Świata w Badmintonie w Santander.
Gratulujemy!
Więcej szczegółów:

W ogólnopolskim turnieju w Wieliczce brało udział 177 zawodników, w tym liczna reprezentacja naszego klubu.: Amelia Krok, Emilia Gałązka, Zofia Pyrlik, Hassan Dutkiewicz Shlutter, Józef

Grad medali dla reprezentantów MKS Spartakus Niepołomice- Mistrzostwa Małopolski, Niepołomice. W zakończonych wczoraj Mistrzostwach Małopolski aż 19 medali powędrowało do Naszych zawodników. W najmłodszej kategorii