Aktualności

Dominik Kwinta zagra na Mistrzostwach Świata w Badmintonie

Dominik Kwinta z MKS Spartakus Niepołomice zagra w reprezentacji Polski na Mistrzostwach Świata w Badmintonie w Santander.

Gratulujemy!

Więcej szczegółów:

https://pzbad.pl/powolanie-na-ms-u19-santander-2022/

Zbacz inne aktualnmości

Aktualności

Wielicki Cup

W ogólnopolskim turnieju w Wieliczce brało udział 177 zawodników, w tym liczna reprezentacja naszego klubu.: Amelia Krok, Emilia Gałązka, Zofia Pyrlik, Hassan Dutkiewicz Shlutter, Józef

Czytaj więcej »